Hoş Geldiniz Ödev Yaparım'a
İntihal Düşürme Yaparım

İntihal Düşürme Yaparım

Üniversite öğrencilerinin en çok karşılaştığı sorunlardan biri hazırladıkları akademik çalışmaların yüksek intihalli çıkmasıdır. Ödev tez proje hazırlayan öğrenciler dikkat etmedikleri için yaptıkları alıntıları direk şekilde yazar. Bu da karşılarına yüksek benzerlik olarak çıkar. İntihal oranı yüksek çıkan çalışmaların intihalini düşürüyorum. 

İntihal oranını düşürüyuorum

Benzerlik oranını belirlemek için öncelikle intihal raporu almanız gerekir. Eğer intihal raporu almanız gerekirse size yardımcı olurum. Genelde % 20 ve altında istenen benzerlik oranına çekmek için kısa sürede sizlere yardımcı oluyorum.

İntihal oranı nasıl düşer

Benzerliği düşürmek için farklı yollar vardır. En önemlisi akademik yazım kurallarını bilmektir. Kaynak nasıl verilir, atıf nasıl yapılır oldukça önemlidir. İntihal oranını düşürmek için benzerliği düşürmek gerekir. Çok karmaşık olan bu süreçte öğrencilere yardmcı olmaktayım. 

İntihal oranını nasıl düşürüyorum

Hiçbir program kullanmadan, tekrar yazarak benzerliğin olduğu yerleri azaltıyorum. Bazıları bu işlemi kolaycılık olsun diye hile kullanarak yapmaktadır. Malesef turnitin intihal programı bu tür hileleri hemen yakalamaktadır. 

İntihal oranını düşürmek için ne yapmanız gerekir

Benzerlik oranını düşürmek için bana aşağıdaki formdan yazabilirsiniz. Mesaj ile bana ulaşın. Size hemen dönüş yapacağım. 

 

Hocaya Mesaj Gönder