Hoş Geldiniz Ödev Yaparım'a
SPSS ödevlerinizi yaparım

SPSS ödevlerinizi yaparım

Spss ödevini yaptırmak isteyen öğrencilere hemen destek veriyoruz. Spss, analiz programlarından biridir. Tez ve projelerin analiz kısımlarında tezi kanıtlamak için kullanılır. Ücretli spss ödevlerinizi yaparım. 

Üniversite öğrencilerinden özellikle de sosyal bilimler öğrencilerinden gelen spss taleplerinizi bana iletebilirsiniz. Uzmanı olduğum alan olduğu için anket, analiz, spss proje ödevlerinde size ücretli destek olmaktayım. Ödev yaptırmak için beni aramanız yeterlidir

Spss ödev yaptırma

Desrek almak isteyen öğrenciler arama yaptıklarında benim sayfam çıkmaktadır. Kısa sürede birçok öğrenciye akademik hizmet veriyorum. İstatistik analizleriniz için size yardımcı olmaktayım. 

Spss ödev yapılır

Sosyal bilimler, eğitim, spor, beslenme, diyetetik, işletme ve diğer alanlarda spss analizi istenir. Hem ödev olarak hem de tezi için spss destek almak isteyen öğrencilere yardımcı olmaktayım. 

Tezim için spss analizi yaptırmak istiyorum

Tez yazan öğrenciler anket ve analiz yaptırmak için bana ulaşmaktadır. Destek almak istiyorum diyen lisans, yüksek lisans, doktora öğrencileri bana yazabilir.

SPSS analiz ücretleri kaç lira

En uygun fiyatlardan size yardımcı olmaktayım. Ücretlendirme öncesi bana tam olarak ödevi iletmeniz lazım. Ödevi inceledikten 1 saat sonra size fiyatlandırma yapmaktayım. 

Spss analizi nasıl yapılır

Bana sorulan sorulardan biri de bu analizin nasıl yapıldığıdır. Programa ve mantığına hakim olmak gerekir. Kısa zamanda öğrenmeniz mümkün. Ancak yoğun olmadığım dönemlerde öğrencilere analizin nasıl yapıldığını uygulamalı anlatıyorum.

Hazır SPSS ödevi arayanlar

Bazı öğrenciler hazırda ödev olup olmadığını sormaktadır. Elimde öğrencilere yaptığım analizler var. Ancak bunları öğrencilere vermiyorum. Bunun yanında daha önce yapılmış örnek hazır ödevleri sizinle paylaşabiliriim. 

Teziniz için spss uygulaması ve analizi yaparım

Literatür taramasını kendi yapan öğrenciler benden anketlerin programa yüklenip analizlerin yapılmasını istemektedir. Bu şekilde talepte bulunanlara zamanında analizlerini teslim ediyorum. 

Spss ödev yaptırma sistemi nasıl işlemektedir

Öncelikle, ödevi bana iletmeniz gerekir. 1 saat içinde ücretlendirme yapıyorum. Kabul ederseniz, ödemenin yarısını başta yapmanız gerekir. Zamanında teslim etmekteyim. Kalan ödemeyi de teslimde yapmanız yeterlidir. 

İlgili aramalar

  • Spss analiz ücretleri
  • SPSS programı indirmek
  • Spss ödev örnekleri
  • Spss analizi yaptirmak istiyorum
  • SPSS tez örnekleri
  • Spss programı Nedir
  • Spss programı ne ise Yarar
  • SPSS analiz yöntemleri

Hocaya Mesaj Gönder